Design Alive Awards

Design Alive Awards

Mecenas: Mazda
Sponsorzy: Barlinek, Schattdecor, Zieta Processdesign
Gdzie: Milionova Fabryka Designu, ul. Piotrkowska 276 (wjazd od ul. Milionowej 2)

Design Alive Awards to jedyne w Polsce nagrody za kreatywne myślenie. Od czterech lat towarzyszy im wystawa, krążąca po najciekawszych wydarzeniach w kraju. Po raz kolejny dotrze także na Łódź Design Festival. Zaprezentowana zostanie w showroomie Milionova Fabryka Designu, gdzie czytelnicy Design Alive będą mogli również otrzymać ekskluzywne wydanie magazynu, opracowane specjalnie na 10. edycję ŁDF. Będzie to już piąty magazyn przygotowany z okazji tego największego w tej części Europy festiwalu designu.

Design Alive Awards to konkurs, w którym magazyn Design Alive nagradza wybitne osobowości za kreatywność i kulturotwórcze oddziaływanie. Celem fundatora nagród - magazynu Design Alive - jest uhonorowanie osób współtworzących marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. W 2013 roku laureatami DAA w kategorii Animator zostali organizatorzy ŁDF, Małgorzata Żmijska i Michał Piernikowski. Twórcy ŁDF zasiadali również w Kapitule nagrody.

Design Alive Awards zorganizowano w 2015 roku już po raz czwarty. Uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody branży kreatywnej w Polsce, bywają także przez wielu nazywane po prostu „Oskarami designu”, zapewne ze względu na ich prestiż, a także twórcę konkursowych statuetek - Oskara Ziętę, najbardziej rozpoznawalnego polskiego projektanta za granicą.

DA logo

www.designalive.pl
www.milionova.pl

>
>