Designerskie roboty /7-8.10

07/10
sobota
14:00 - 18:00
08/10
14:00 - 18:00

 

Kiedy: 7.10 (sobota) oraz 8.10 (niedziela), 14:00-18:00
Prowadzenie: ekipa Doliny Skrzatów
Organizator: Empik
Dla kogo: dzieci w wieku od 5 lat wzwyż
Gdzie: Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
Opłata: Żeby wziąć udział w zajęciach, wystarczy kupić jeden produkt wskazany przez osobę prowadzącą warsztaty (już od 3,99 zł). Właśnie ten przedmiot będzie bazą do pracy warsztatowej, a po zajęciach – miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności i umiejętności manualnych.
Zapisy: nie obowiązują
Kontakt: +48 603 117 072

Warsztaty kreatywne przeznaczone dla klientów programu mój empik są bezpłatne.

A gdyby tak choć przez chwilę poczuć się jak jedna z postaci ze słynnych Transformersów albo uroczy robot Wall-E lub też Darth Vader z „Gwiezdnych wojen”… To marzenie nie tylko małych, ale często również tych nieco większych, a niejednokrotnie także całkiem dużych dzieci. Podczas naszych warsztatów te wyobrażenia będą mogły się wreszcie urzeczywistnić.

Zapraszamy na zajęcia, podczas których każdy uczestnik będzie mógł, pod okiem animatorów, zbudować własną zbroję robota lub jakiejkolwiek innej postaci przy użyciu szarego papieru, kartonów oraz innych artykułów pochodzących z recyclingu. By każdy taki robot był wyjątkowy i designerski, do ich ozdabiania wykorzystamy m.in. kolorowe brokaty w kleju, dekoracyjne samoprzylepne taśmy oraz guziki. Będzie się działo!

 

>
>