BiznesUp!

BiznesUp!

BiznesUp! design made in Poland jest wydarzeniem dedykowanym designerom, architektom i projektantom, a także producentom i dystrybutorom produktów i usług z branży designu.

BiznesUp! design made in Poland to dwa dni wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy markami o ugruntowanej pozycji na rynku a początkującymi biznesami. Jednocześnie jest to również platforma pozyskiwania wiedzy o trendach i tendencjach w polskim i światowym designie. Forum będzie okazją do podjęcia dyskusji o kondycji branży wzorniczej w Polsce oraz jej pozycji na rynkach zagranicznych.

Celem projektu jest skupienie najbardziej cenionych i dobrze zapowiadających się twórców polskiego, współczesnego designu, których produkty będą promować rodzime wzornictwo wśród polskich odbiorców oraz na arenie międzynarodowej. Spośród setek marek zostanie wyłonionych 40, które zaprezentują się podczas Łódź Design Festival.

Chcesz dołączyć do 40. najbardziej cenionych twórców polskiego wzornictwa? Wypełnij wymagane formularze a następnie prześlij podpisane skany dokumentów na adres e-mail: biznesup@lodzdesign.com. Nabór trwa do 30 marca 2018 r.

- Regulamin projektu
Formularz zgłoszeniowy_Ankieta_Oświadczenie
Karta specyfikacji produktu_usługi

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter projektu wysyłając na adres biznesup@lodzdesign.com  wiadomość o temacie: newsletter.

BiznesUp! design made in Poland odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 r., w czwartek i piątek, podczas trwania 12 edycji Łódź Design Festival. Dzięki synergii obu wydarzeń uczestnicy będą mogli jednocześnie wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych. Miejscem organizacji jest Art_Inkubator przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Więcej informacji wkrótce.

Projekt Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej województwa łódzkiego poprzez organizację i promocję Łódź Design Festival 2018 i Łódź Design Forum jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

BiznesUp! 2017 - videorelacja