BiznesUp! design made in Poland

banner biznes up jpg

BiznesUp! design made in Poland to wydarzenie adresowane do projektantów i architektów, a także dystrybutorów produktów i usług branży projektowej, które odbędzie się 24 i 25 maja 2018 roku na terenie Art_Inkubatora podczas Łódź Design Festival.

Podczas dwóch dni trwania forum zaprezentują się najbardziej cenieni polscy twórcy współczesnego designu. Jednym z głównych założeń dwudniowego forum BiznesUp! design made in Poland jest promocja polskiego designu za granicą, a także wsparcie polskich marek przy wchodzeniu na rynki zagraniczne.

Oprócz czołowych projektantów, producentów i dystrybutorów, będziemy również gościć reprezentantów międzynarodowych izb handlowych oraz ekspertów specjalizujących się w branży projektowej.

Materiały dla dziennikarzy:
- informacja prasowa o trwającym naborze, 23.03.2018 (docx)
- sylwetki i portrety kuratorów (zip)
- logo (zip)
- BiznesUp! 2017 - fotorelacja (Flickr)
- BiznesUp! 2017 - videorelacja (Youtube)


BiznesUp! 2017 - videorelacja


Projekt Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej województwa łódzkiego poprzez organizację i promocję Łódź Design Festival 2018 i Łódź Design Forum jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.