Art_Inkubator zaprasza nowych rezydentów

24/01
Art_Inkubator zaprasza nowych rezydentów

Rozpoczyna się kolejny nabór na rezydentów Art_Inkubatora. To oferta dla wszystkich pomysłowych, młodych przedsiębiorców, stawiających pierwsze kroki w biznesie i w sektorze kreatywnym. Do konkursu mogą przystąpić zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa działające nie dłużej niż rok. Fabryka Sztuki oferuje nowym rezydentom nie tylko swoją przestrzeń w postaci biur, pracowni i galerii, ale także wsparcie w prowadzeniu i rozkręcaniu własnej firmy. Wnioski składać można do 20 lutego br.

Art_Inkubator to wspólny projekt Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea oraz Urzędu Miasta Łodzi. Jego celem jest wspieranie sektora kreatywnego i młodych przedsiębiorców. Aktualnie w Art_Inkubatorze znajduje się 28 rezydentów, a wśród nich: architekci, graficy, filmowcy, fotografowie, projektanci i artyści. Wszyscy rezydenci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz korzystać z zaplecza technologicznego, sal konferencyjnych i przestrzeni artystycznych Fabryki Sztuki.

Więcej informacji uzyskać można podczas spotkań informacyjnych i indywidualnych konsultacji. Szczegóły na stronie: www.artinkubator.com
Dołącz do wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/events/1816422155306772

news31877 1485179828 horz