GATTA INTYMNIE podczas ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

09/07
GATTA INTYMNIE podczas ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL


Podczas 11. edycji Łódź Design Festival, Gatta zabierze wszystkich widzów w wyjątkową podróż po świecie, w którym budzą się pragnienia i powstaje zmysłowa, damska bielizna. Niezwykła przestrzeń, której kuratorem jest Jadwiga Husarska-Sobina to sensoryczny ogród, będący odzwierciedleniem kobiecego świata.

Udział w Łódź Design Festival to dowód na to, że Gatta myśli o swoich projektach ponadczasowo. Podczas wydarzenia marka przeniesie widzów w intymny, kobiecy świat, gdzie lepiej czuć zapach, każdy dźwięk jest intensywniejszy, a dotyk kreuje obrazy i pobudza zmysły. W wyjątkowej instalacji, której kuratorem jest Jadwiga Husarska-Sobina, stworzono 5 odmiennych przestrzeni. Kraina miękkiego aksamitu, otulającego jedwabiu, elastycznej jak kobiece ciało lycry oraz zmysłowej koronki to tylko namiastka projektu, którego nie można zobaczyć, trzeba go… poczuć. Wydarzeniu towarzyszyć będzie równie inspirujący wykład, podczas którego Anna Gołębicka (doradca zarządu ds. strategii i rozwoju marki Gatta) opowie o przemianie kobiet na przestrzeni ostatnich lat – ich aspiracjach, kompleksach, wyborach, a także o tym, jak zmienił się język komunikacji skierowany do współczesnej kobiety.

Każdy projekt Gatty kładzie nacisk na niezwykle istotną dla współczesnej kobiety wygodę i funkcjonalność. Inspiracją dla nowych projektów jest kobieta pełna elegancji i zmysłowości.

Gatta od kilku lat współpracuje i wspiera czołowych polskich projektantów i ich marki. Należą do nich Bizuu, Gosia Baczyńska, Paprocki&Brzozowski, MMC czy Robert Kupisz. W swoim portfolio ma także współpracę z ikonami stylu i mody – np. z Joanną Horodyńską, która stworzyła dla marki autorską linię odzieży. Tegoroczny udział w Łódź Design to debiut marki w świecie designu.

Dodatkowe informacje:

Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma FERAX (właściciel także marki Wola) lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w ponad 130 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Produkty Gatta sprzedawane są na całym świecie.
Obecnie produkty marki Gatta to:

Rajstopy:

• Gatta Classic – szeroka kolekcja klasycznych modeli rajstop i pończoch;
• Gatta Trendy – sezonowe kolekcje rajstop, pończoch i skarpet; kolekcja bogata we wzory i różnorodne motywy zgodnie z obowiązującymi trendami;
• Gatta Funkcja – linia nowoczesnych rajstop o szczególnych właściwościach, które pełnią określone funkcje. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, podkreślają talię, podnoszą pośladki a także są idealne dla kobiet w ciąży;

Bielizna i odzież:

• Gatta Intimate – kolekcja ekskluzywnej bielizny gorseteryjnej, o wyrafinowanym wzornictwie, wprowadzającej unikalne funkcje, jak na przykład pierwszy na rynku biustonosz double push up;
• Gatta Bodywear basic - klasyczna kolekcja bielizny i odzieży stworzona przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych przygotowana z myślą o doskonałym wyglądzie i dobrym samopoczuciu kobiet;
• Gatta Bodywer trendy – sezonowe kolekcje ubrań zaprojektowanych zgodnie z najmodniejszymi trendami;
• Gatta Active – odzież sportowa dla kobiet i mężczyzn o wyjątkowych właściwościach termicznych, adresowana do osób aktywnych fizycznie oraz bielizna męska.

Więcej informacji o firmie na www.gatta.pl

29 LOGO GATTA logo7

 

 

Wzmianka 127

 

panel7