26/02
Leroy Merlin Partnerem ŁDF2019

Leroy Merlin wspiera swoich klientów na każdym etapie prac związanych z budową, remontem czy odświeżaniem domu; od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie po specjalistyczne usługi. Oferuje produkty budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne, do wyposażenia domu i ogrodu. Nadrzędną zasadą Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszenia warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia w domu. W myśl tej filozofii działania w sklepach Leroy Merlin każdy znajdzie produkty i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i zasobności portfela.
Leroy Merlin oferuje także całą gamę usług: poczynając od projektowania łazienek i kuchni, transport i montaż, po szycie i obszywanie zasłon, przycinanie i wiercenie otworów, itp. Leroy Merlin to także wygodne zakupy online z dostawą do domu lub z odbiorem w sklepie oraz w przypadku zmiany decyzji możliwość bezterminowego zwrotu produktów.
Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach:
Budowa: materiały budowlane i wykończeniowe
Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność
Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz
Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne
Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzia itp.

Obecnie w Polsce działają 62 sklepy Leroy Merlin w 37 miastach. Firma współpracuje z 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające unikalne, wysokiej jakości produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ponad 60 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

tlo leroy dl5

leroy8leroy 6leroy 5leroy 4leroy 3leroy 2leroy 1