MEETBLOGIN 2017 - nabór do 16 lipca!

30/06
MEETBLOGIN 2017 - nabór do 16 lipca!

Piszesz bloga wnętrzarskiego bądź podbijasz YouTube filmikami o treści nawiązującej do tematyki wnętrz, DIY, designu, architektury? To spotkanie jest kierowane do Ciebie! W dniach 7-8 października 2017 odbędzie się V edycja MeetBlogIn w ramach Łódź Design Festival.

5ea5b222b9635f29c7e811df682b8664

Tegoroczna edycja Łódź Design Festival odbędzie pod hasłem OD.NOWA. Tej slogan będzie też wyznaczał kierunek spotkaniom w ramach #MeetBlogIn2017.

Dla uczestników przygotowujemy liczne warsztaty i wykłady o tematyce nawiązującej do designu i aranżacji oraz stylizacji wnętrz z uwzględnieniem ekologii, gospodarki cyrkulacyjnej. Hasło OD.NOWA można rozumieć na wiele sposobów, dlatego też w programie znajdą się dyskusje o nowych rozwiązaniach, innym spojrzeniu na estetykę, pionierskich projektach.

Do współpracy przy #MeetBlogIn2017 zaprosiliśmy, jak co roku, największe i najbardziej renomowane marki z zakresu wyposażenia i dekoracji wnętrz. Kolejny rok z rzędu swoją obecność na MeetBlogIn zadeklarowała Ikea, Ceramika Paradyż czy Barlinek.

Jeśli zatem szukasz inspiracji do pracy, możliwości samodoskonalenia, chcesz nawiązać relację biznesowe, bądź po prostu chcesz się dobrze bawić w gronie ludzi z pasją to zgłoś się na #MeetBlogIn2017.

O udziale nie decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie zostanie indywidualnie rozpatrzone przez przedstawicieli organizatorów w tym przez reprezentantów Łódź Design Festival. Na decyzje zespołu rozpatrującego zgłoszenia będzie miało wpływ kilka czynników, m in, Twoja rekomendacja przedstawiona w formularzu a także jakość merytoryczna bloga, Twoje zaangażowanie w prowadzony blog, aktywność na social media oraz poszanowanie praw autorskich.

Wszelkie pytania możesz kierować do głównego organizatora na adres: Ula Michalak, interiorsdesign.blog@gmail.com.

Na wydarzenie zapraszają Partnerzy Łódź Design Festival: Mecenas Festiwalu - Ceramika Paradyż, Sponsorzy - AkzoNobel i Interprint oraz Partner Główny - IKEA. 

Dołącz do MeetBlogIn na Faceboku.

Więcej: meetblogin2017.evenea.pl