Mikomax partnerem Łódź Design Festival 2017

05/09
Mikomax partnerem Łódź Design Festival 2017

Mikomax Smart Office, ekspert w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych biur weźmie udział w 11. edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 3 - 8 października w Łodzi. Myślą przewodnią tegorocznego festiwalu jest projektowanie OD.NOWA. Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo–Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem i szeroko rozumianym designem. Dlatego też nie zabraknie na nim Mikomax Smart Office, firmy która łączy fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy. Podejście Mikomax do projektowania biur jest dopasowane do potrzeb, charakteru pracy oraz kultury organizacyjnej klientów. Przestrzenie biurowe Mikomax aranżuje w myśl zasady elastycznego modelu pracy, tworząc strefy dedykowane różnym rodzajom wykonywanych zadań. Mikomax wprowadza rozwiązania ergonomiczne, dbające o dobrą akustykę a wszystko w odpowiednio dobranej kolorystyce. W efekcie klienci firmy Mikomax otrzymują większą wartość, która przekłada się na konkretne korzyści, jak: obniżenie kosztów funkcjonowania biur, optymalizowanie przestrzeni działania i tworzenie miejsca pracy atrakcyjnego dla pracowników. Rozwiązania Mikomax cieszą się popularnością zarówno na rynku polskim jak również zagranicznym, w firmach mniejszych jak i korporacjach międzynarodowych. Przez 26 lat swojej działalności firma Mikomax Smart Office otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę Must Have 2015 dla systemu Packman oraz jedną z najbardziej prestiżowych nagród na arenie międzynarodowej Red Dot The Best Of The Best 2017 dla biurka Stand UP R z manualną opatentowaną regulacją wysokości blatu.

Aranżacja wystawy Mikomax Smart Office nawiązywać będzie do konwencji całego wydarzenia. W swojej strefie Mikomax Smart Office pokaże jak można przełożyć elastyczny model pracy na przestrzeń biurową. Wskaże również, jakie rozwiązania sprzyjają wdrażaniu Smart Workingu niezależnie od specyfiki organizacji. Mikomax zaprezentuje najnowsze rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowym, które wspierają ich użytkowników, zapewniając komfort pracy i tworząc ergonomiczne stanowiska. Jesteśmy przekonani, że wystawa Mikomax zatytułowana „Working OD.NOWA” spotka się z zainteresowaniem wśród zwiedzających. Wystawę będzie można odwiedzić przez cały czas trwania festiwalu w Art.Inkubatorze w Łodzi na ul. Tymienieckiego 3.

Natomiast w sobotę, 7 października w trakcie power speech zatytułowanego „Wolność Tomku w swoim domku – czyli dlaczego pracownicy wybierają elastyczność” Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Marketingu i Handlu, Członek Zarządu Mikomax Smart Office, odpowie na pytanie, czym jest elastyczność w pracy i biurze. Co jest w niej atrakcyjnego zarówno z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy? Jak do nowych trendów dotyczących przestrzeni biurowej powinni podchodzić pracodawcy, czyli co można zrobić by zacząć pracować OD.NOWA?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poznają uczestnicy wykładów na Łódź Design Festival.

Osoba do kontaktu dla mediów: Sylwia Tomczak, 607 432 761, Sylwia.tomczak@mikomax.pl