Open programme

26/02
Open programme

Bądź częścią Łódź Design Festival. Czekamy na zgłoszenia do Open Programme!
Zostań współtwórcą Łódź Design Festival 2018! Jeszcze do 15 marca w ramach Open Programme można zgłaszać propozycje własnych wydarzeń i inicjatyw, które mogą stać się integralną częścią Festiwalu. Hasłem przewodnim tegorocznej, 12. edycji są REFLEKSJE. W centrum zainteresowania stanie tym razem relacja człowiek – technologia.

Najbliższa edycja Łódź Design Festival obfituje w nowości, dlatego w tym roku jeszcze szerzej, do współtworzenia wydarzenia zapraszamy nie tylko projektantów, artystów czy firmy, ale także każdego, kto ma pomysł na inspirującą wystawę, instalację, warsztat lub wykład. Czekamy na REFLEKSJE uczestników Festiwalu w postaci ciekawych projektów.
Open Programme to miejsce dla ciekawych, oryginalnych działań, które staną się integralną częścią wydarzenia i wzbogacą je treściowo i wizualnie.
Do tej pory zgłaszano m.in.: wystawy oraz interaktywne instalacje w Centrum Festiwalowym, instalacje artystyczne w przestrzeni miejskiej, prezentacje rozwiązań odpowiadających na określone problemy społeczne, warsztaty, wykłady, aktywności miejskie: wycieczki, spacery tematyczne, gry plenerowe, pokazy filmów, konkursy.
To tylko niektóre z aktywności, które można zaproponować! Jesteśmy otwarci także na inne koncepcje. Wszystkie zgłoszenia zostaną ocenione przez zespół programowy, a zwycięskie projekty będą nieodpłatnie zaprezentowane podczas wydarzenia. Dlaczego warto? Przede wszystkim, by skonfrontować swoje pomysły z odbiorcami, zaprezentować ideę, poddać dyskusji. Dodatkowo wybrane projekty będą promowane za pomocą portali społecznościowych ŁDF (Facebook, Twitter, G+, Instagram, itp.), na stronie internetowej festiwalu i w artykułach prasowych. 

UWAGA! Propozycje mające na celu jedynie zaprezentowanie produktu lub usługi nie będą rozpatrywane przez radę programową. Prosimy o przedstawienie wartości merytorycznej, edukacyjnej i interaktywnej zgłaszanego projektu.

Zgłoszenia projektów indywidualnych prosimy kierować na adres: openprogramme@lodzdesign.com. 
O zakwalifikowaniu do Open Programme dowiesz się droga mailową, do 15 dni od zakończenia naboru.
Szczegóły dotyczące zgłoszeń, regulamin oraz bliższe informacje na stronie:
http://www.lodzdesign.com/zglos-udzial/open-programme/