Piet Hein Eek na BiznesUp! design made in Poland

19/04
Piet Hein Eek na BiznesUp! design made in Poland

Gościem specjalnym tegorocznej edycji forum BiznesUp! design made in Poland będzie Piet Hein Eek, światowej sławy projektant i kreator trendów, absolwent prestiżowej Design Academy Eindhoven! Uznany za mistrza upcyklingu, czyli twórczego wykorzystania odpadów z jednoczesnym podwyższeniem jakości wykorzystanego materiału. Piet Hein Eeek podczas wykładu otwartego w piątek, 25 maja o godzinie 17:30, opowie o ekologii w służbie współczesnego designu.

Piet Hein Eek to ceniony na świecie, holenderski projektant, który na stałe tworzy z największymi markami zajmującymi się wykończeniem wnętrz. Owocem współpracy projektanta z marką IKEA  są między innymi kolekcje JASSA oraz INDUSTRIELL obejmująca szeroki wybór mebli i oświetlenia oraz akcesoriów. Piet Hein Eek tworząc projekty dla największych marek kieruje się przede wszystkim ekologicznymi rozwiązaniami, wykorzystując dostępne materiały. 

25 maja, w piątek w trakcie trwania forum BiznesUp! design made in Poland, podczas wykładu otwartego, dostępnego dla wszystkich gości festiwalowych, Piet Hein Eek opowie o świadomym projektowaniu i designie w służbie ekologii, pokonywaniu schematów i podążaniu za niedoskonałością w tworzeniu produktów.

Więcej informacji o Piet Hein Eek oraz jego twórczości można znaleźć na stronie: www.pietheineek.nl
Więcej informacji o BiznesUp! design made in Poland: www.lodzdesign.com/biznesup

ldzdesign pl