RADO Partnerem Łódź Design Festival 2017

08/08
RADO Partnerem Łódź Design Festival 2017

Uznana na całym świecie, szwajcarska marka Rado dołączyła do grona Partnerów tegorocznej edycji Łódź Design Festival. Podczas 11 odsłony festiwalu Rado zaprezentuje charakterystyczną dla marki technologię produkcji oraz innowacyjne materiały – w tym przede wszystkim ceramikę high-tech.

Rado słynie z innowacyjnych rozwiązań i stosowania rewolucyjnych materiałów do tworzenia najbardziej wytrzymałych zegarków na świecie. Od początku istnienia, w swojej siedzibie
w Lengnau w Szwajcarii, marka wyróżnia się pionierskim nastawieniem, a jej filozofia „Jeśli można sobie coś wyobrazić, można to zrobić” wciąż pozostaje aktualna.

Rado posiada w swoim portfolio ponad 35 prestiżowych nagród za design produktu. Na wystawie w ramach Łódź Design Festival prezentowane będą najważniejsze, nagradzane modele zegarków. W tym roku firma wprowadza do sprzedaży specjalną kolekcję zrealizowaną we współpracy ze znanymi projektantami. Sześć egzemplarzy będzie można zobaczyć w ramach polskiej premiery na festiwalu w Łodzi, w tym także model zaprojektowany przez Polaka. Wśród pozostałych autorów znajduje się amerykański twórca Sam Amoia, Austriak Rainer Mutsch oraz szwajcarska pracownia Big Game.

Więcej informacji na temat Partnera: www.rado.com