EMPIK: Podkładki pod kubki własnej roboty

WARSZTATY INFORMACJE: tel.: 603 616 494, e-mail: warsztaty@lodzdesign.com


Prowadzenie:
Agnieszka Balcerska
Organizator: Empik
Dla kogo: dla dzieci w wieku 5+
Liczba uczestników: 30
Kiedy: 26.05.2018 (sobota), godz. 13:00-15:00
Gdzie: Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator, sala A121
Rejestracja: poprzez formularz (decyduje kolejność zgłoszeń) BRAK WOLNYCH MIEJSC
Opłata: wstęp dziecka do 12. roku życia za okazaniem biletu/karnetu rodzica/opiekuna; dla dzieci powyżej 12. roku życia wstęp w cenie biletu/karnetu festiwalowego; wstęp dla rodzica/opiekuna do centrum festiwalowego jedynie z biletem/karnetem
Wszystkie materiały niezbędne podczas warsztatów są zapewnione przez Organizatora.


Masz dość plam po herbacie czy kakao na obrusie? Przyjdź do nas! Na warsztatach organizowanych przez Empik stworzymy własnoręcznie podkładki pod kubeczki. Potrzebować będziemy jedynie: kawałka drewna o kwadratowym lub owalnym kształcie, kolorowych serwetek, a także kilku kreatywnych pomysłów, trochę pracy twórczej własnych rąk i... gotowe! Do ozdabiania podkładek wykorzystamy metodę decoupage. Jest to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego m.in. ze wspomnianej już papierowej serwetki. Decoupage nie jest trudny, a daje fantastyczny efekt i jest bardzo modny.
Na warsztatach nie tylko spędzisz wspaniale czas, ale także stworzysz coś wyjątkowego i przydatnego dla siebie lub... dla mamy, która akurat w dzień warsztatów ma swoje święto!

>
>