25.05 / prezentacje Uczestników BiznesUp!

25.05 / prezentacje Uczestników BiznesUp!

Prezentacje Uczestników BiznesUp design made in Poland, prowadzenie: Agnieszka Lewandowska
25.05.2018, 10:30-13:30, kawiarnia FORMAT

BiznesUp! design made in Poland odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 r., w czwartek i piątek, podczas trwania 12 edycji Łódź Design Festival. Dzięki synergii obu wydarzeń uczestnicy będą mogli jednocześnie wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych. Miejscem organizacji jest Art_Inkubator przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Czym jest forum BiznesUp! design made in Poland?

Wydarzenie stanowi część międzynarodowego projektu, dedykowanego designerom, producentom oraz dystrybutorom produktów i usług, którego celem jest promocja polskiego wzornictwa w kraju i za granicą, a także pomoc polskim markom, w zaistnieniu na rynkach zagranicznych. Pierwszym etapem projektu był prowadzony nabór, spośród którego Rada Ekspertów wyłoniła 40 prężnie działających marek, odznaczających się kreatywnością i oryginalnym wzornictwem. Ich przedstawiciele podczas forum wezmą udział w dyskusjach, spotkają się z inwestorami i dystrybutorami obecnymi na wydarzeniu, a także zaprezentują swoje produkty na specjalnej wystawie promującej polski design. W ramach Projektu realizowana będzie również międzynarodowa kampania promocyjna polskiego designu za pośrednictwem mediów oraz kampanii outdoorowej.

Do 40. najbardziej cenionych twórców polskiego wzornictwa, którzy wezmą udział w Projekcie oraz Wystawie PolishUp zakwalifikowano:

Województwo łódzkie:

1. DYWILAN
2. Gra-fika
3. KEENO
4. LUMIO
5. Spinners.
6. Aqua Posters by Studio Warto
7. Tartaruga
8. Projekt 68
9. Un’common 
10. Many Mornings.
11. 366 Concept 
12. BOOGIE
13. Hello Pets
14. Studio dziewiarskie "Dziane"
15. FAMEG
16. Wood&Paper 
17. Goldie&Oldie
18. Two or three things
19. VOLA. Art of deco
20. JEDWAB AUTORSKI 

Pozostałe województwa Polski:

1. DOKI
2. AQForm
3. August Design Studio
4. HOP DESIGN
5. Ćmielów Design Studio
6. Grynasz Studio x Zaczyn
7. Dede Furniture
8. IMOdesign
9. METR 64
10. LAGA
11. Mleko Living
12. NOTI
13. tre product
14. Trufle Mozaiki
15. Majolika Nieborów
16. VZÓR
17. Lumeline
18. WellDone Dobre Rzeczy
19. Huta Szkła Kryształowego Julia
20. TABANDA

 

agnieszka lewandowska www Agnieszka Lewandowska – od 2009 roku pomaga początkującym przedsiębiorcom w tworzeniu i rozwijaniu własnych biznesów. Obecnie Community Manager w Startberry oraz mentor w m.in. takich programach jak: ReaktorX, Huge Thing, KTP Scale UP. Wcześniej prezes zarządu Fundacji Startup School. Przez ponad dekadę w branży ICT zajmowała się business developmentem, project managementem oraz edukacją początkujących przedsiębiorców. Pomogła rozwinąć biznesy ponad 100 osobom, z którymi wyinkubowała ponad 60 projektów oraz przeprowadziła warsztaty z tworzenia modeli biznesowych dla ponad 1500 osób. Wspiera ludzi chcących wejść na startupową drogę i podpowiada im, jak zrobić to najefektywniej.

 

 

-----
Informacje o projekcie i program BiznesUp! design made in Poland: www.lodzdesign.com/biznesup

ldzdesign pl

>
>