25-27.05 / MeetBlogIn – ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich

Organizator: Urszula Michalak (interiordesignblog.com)
Kiedy: 25 – 27 maja (piątek, sobota, niedziela), 10:00-20:00
Gdzie: Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, Tymienieckiego 3, sala A218

W dniach 25-27/05/208 odbędzie się już szósta edycja Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich w ramach Festiwalu. Inicjatorem, pomysłodawcą oraz głównym organizatorem wydarzenia jest Ula Michalak, stylistka i autorka bloga interiorsdesignblog.com. Jak co roku, spodziewamy się ogromnego zainteresowania ze strony blogerów, ale i partnerów. W wydarzeniu weźmie udział około 40 najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski.

W programie tegorocznego zjazdu planujemy zorganizować liczne warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Zależy nam, aby uczestnicy znaleźli inspirację do tworzenia ciekawych treści oraz motywację do tej, jakże absorbującej pracy blogera. Zależy nam również na dalszym tworzeniu platformy do wymiany doświadczeń i zacieśniania relacji w tym środowisku.
W nawiązaniu do hasła 12. edycji Łódź Design Festival, jakim są Refleksje, uczestnicy Meetblogin 2018 doświadczą rękodzieła oraz zmierzą się w działaniach rzemieślniczych. Te aktywności mają na celu przybliżyć temat przewodni festiwalu - „spróbujemy zobaczyć człowieka - twórcę, przyjrzeć się radości z pracy rąk, celebracji tworzenia, a także poczucia wyjątkowości posiadania przedmiotów będących owocem pracy twórczej.”
Organizatorzy zjazdu, wraz z partnerami takimi jak Ceramika Paradyż, marka Barlinek czy Purmo, poprzez zaproponowane spotkania pragną zwrócić uwagę na rolę człowieka-projektanta-kreatora w świecie designu oraz przypomnieć o dodatkowych wartościach, k†óre posiadają produkty wytwarzane samodzielnie.
Szczegóły dotyczące spotkania oraz program Meetblogin 2018 znajdują się na stronie:
www.interiorsdesignblog.com/meetblogin.
Zapraszamy również do śledzenia aktualności na oficjalnym profilu Meetblogin na Facebooku www.facebook.com/Meetblogin

>
>