Algorytmy projektują emocje

Algorytmy projektują emocje a technologie rządzą naszymi potrzebami. Jak w nasyconym świecie produktów i usług projektować rozwiązania z ludźmi i dla ludzi wykorzystując współczesne technologie.

Prowadzenie: Anna Wróblewska (Concordia Design Consulting, Metaphor) Michał Głowacki, Filip Cieślak (Metaphor)
Kiedy: 26.05.2018 (sobota), godz. 15.30-16.00
Gdzie: Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator, ul. Tymienieckiego 3, sala wykładowa

Jak w nasyconym świecie produktów i usług projektować rozwiązania z ludźmi i dla ludzi, wykorzystując współczesne technologie? Konsumując relacje międzyludzkie za pomocą mediów społecznościowych poddaliśmy się wpływowi skomplikowanej technologii, czyli algorytmom. To one wskazują nam to, co powinniśmy lubić, z kim powinniśmy się kolegować i jaki film obejrzeć etc. Czy nasza przyszłość jest już całkowicie od nich uzależniona?
Wykład i „szkolenie bez szkolenia”, jest skierowane do tych osób, które słyszały o nowych technologiach, a mają ciekawość i odwagę dziecka, aby dowiedzieć się w jaki sposób z rozważań o nowych technologiach przejść do ich implementacji w działaniach firmy. Warsztaty będą doświadczeniem nowych technologii w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań.
Chcemy pokazać, jak projektować produkty, usługi oraz marki w świecie permanentnej digitalizacji, wykorzystując nowe technologie, tak aby świadomie kreować emocje i doświadczenia w zgodzie z humanistycznymi wartościami, oraz w jaki sposób budować mądre i użyteczne produkty czy usługi, które będą oddziaływać na ludzi jednocześnie wpływając na realne zyski dla firm.


Wypełnij, krótki kwestionariusz [link: https://bit.ly/2KY5qbr], a podczas panelu „Algorytmy projektują emocje”, prowadzonego przez Annę Wróblewską CEO Metaphor (innovation & design management), Partner i szef Concordia Design Consulting oraz Filipa Cieślaka, CEO 110 social, który odbędzie się 26.05. 2018r. o godzinie 15.30 -oraz na warsztatach 16.00 - 18.30, w Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, dowiesz się w jaki sposób algorytmy determinują Twoje emocje i jak wpływają na codzienne zachowania oraz relacje. Doświadczysz technologii, które są już w zasięgu ręki dostępne dla każdego.

>
>