22.05 / Ciekawi wszystkiego: codzienne refleksje. Opus B Brand Design

Prowadzenie: Paweł Frej, Adam Groch, Zuzanna Sadlik
Kiedy: 22 maja (wtorek) 16:00 - 17:00
Gdzie: Centrum Festiwalowe Art_Inkubator, Tymienieckiego 3, sala wykładowa

Jak życiowe insighty wpływają na proces projektowy? Jak inspirują designerów? Podczas wykładu projektanci Opus B Brand Design opowiedzą o tym, jak obserwacja ludzi w codziennych sytuacjach pozwala w pełniejszy sposób określić ich potrzeby i znaleźć sposób na udoskonalanie używanych przez nich produktów lub tworzyć całkiem nowe. Projektanci posłużą się najlepszymi wdrożeniami globalnych marek, jak i rodzimymi przykładami.

Paweł Frej
Brand Design Director w Opus B Brand Design, absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zarządza projektami z zakresu packaging, branding i new product development. Wraz z zespołem tworzy projekty dla największych marek z Polski i zagranicy. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w konkursach branży brand design i packaging na świecie, takich jak m.in. Pentawards czy Red Dot.
Pawel Frej Opus B Brand Design2


Adam Groch
Absolwent Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Projektant produktu, przedsiębiorca. Wielokrotnie nagradzany w konkursach projektowych - zdobywca godła Must Have za projekt torby na kwiaty Bluma oraz głównej nagrody w Terma Design Award 2016 za projekt grzejnika Hest.

Adam Groch Opus B Brand Design zmniejsozne

Zuzanna Sadlik
Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Academy of Fine Arts and Design w Słowenii. Specjalizuje się w identyfikacjach wizualnych oraz projektach opakowań. Zdobywczyni takich nagród, jak m.in. Red Dot czy Creativity International Awards.

Zuza Sadlik Opus B Brand Design zmniejszone 

>
>