Synestezja – zintegrowane postrzeganie


Organizator: CAD Projekt K&A
Kiedy: 26 – 27 maja
Gdzie: Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator, Tymienieckiego 3, A0

Jak projektanci mogą opowiedzieć historię swojego projektu? Czy zaangażowanie innych zmysłów ,oprócz wzroku, pomaga czy rozprasza? Czy wybierając tropikalną tapetę czujemy zapach jungli, a odpowiednia muzyka w tle nastraja nas na „lepszy” odbiór stylu? Wirtualna rzeczywistość w projektowaniu wnętrz zmienia oglądanie zaprojektowanego wnętrza w przygodę.

Pokażemy to samo mieszkanie w trzech różnych stylach: jungle/ minimal/ wabi sabi. Poprzez możliwość przenikania się stylów, różnych zmysłów, zabawę w tworzeniu swojej wersji aranżacji wnętrza w wirtualnej rzeczywistości chcemy, aby każdy gość naszej interaktywnej wystawy na te wszystkie pytania, które tu stawiamy, odpowiedział sobie sam. Hełmy VR, teleporty jak na razie kojarzą nam się głównie ze światem gier komputerowych, ale może już za parę lat właśnie tak projektanci i architekci wnętrz będą oddawali swoje projekty... Chcesz być jednym z pierwszych testerów niepowtarzalnej prezentacji zaprojektowanego wnętrza w technologii VR? Odwiedź naszą wystawę!

#eklektyzm # przygoda z projektowaniem wnętrz #fajne projektowanie #elastyczne narzędzie #jaki masz styl?‪ #‎designwithcadprojektka‬‬ #dziki #ascetyczny #nudny?

LDF baner www

>
>