Wystawa neonów Kapilar

Wystawa neonów Kapilar

Gdzie: Piotrkowska 142
Kiedy: 19-27 maja, 12:00 – 20:00


KAPILAR to producent klasycznych szklanych neonów oraz nowoczesnych ledonów funkcjonujący na rynku od 1981 roku. Długoletnie doświadczenie, wdrożony system zarządzania PN-EN ISO 9001:2001 oraz certyfikat SOLIDNI W BIZNESIE świadczy o dużej konkurencyjności i wiarygodności handlowej.  

POWIDOKI NATURY I KRAJOBRAZU MIEJSKIEGO

Każdy z nas często spotyka się ze zjawiskiem powidoków. Wystarczy dłuższe spojrzenie na słońce lub inne jasne światło, aby obraz utrwalił się na chwilę na siatkówce oczu… Urzekające wschody i zachody słońca, piękne gwiaździste niebo, otulone dywanami mgieł czy skąpane w porannej rosie łąki – to wszystko dzieło natury. Dzięki magii fotografii te cudowne widoki, jak powidoki, mogą trwać ukryte pod powiekami, mogą pozostać na dłużej w pamięci…

Łukasz Frankowski (ur.16 listopada 1978 roku) – absolwent Uniwersytetu i Politechniki Łódzkiej, właściciel firmy produkującej neony oraz inne reklamy świetlne. Fotograf amator, który po kilkuletnich poszukiwaniach skupia się głównie na fotografii krajobrazowej (nurt Kieleckiej Szkoły Krajobrazu), pozwalającej łączyć pasję utrwalania pejzaży i zamiłowania do wędrówek po górach, lasach i polach wyniesioną z czasów przynależności do harcerstwa. W swoich pracach stara się oddać piękno naturalnego krajobrazu zaklętego w magicznych chwilach wschodów i zachodów słońca oraz innych urzekających zjawiskach atmosferycznych.

>
>