Otwarcie Łódź Design Festival 2020

Czwartek 17.09.2020 - godz. 16:30

Wszystkie wydarzenia będą dostępne wyłącznie online - przez wzgląd na panujące warunki, w trosce o bezpieczeństwo Wasze i naszych gości nie przewidujemy możliwości udziału publiczności w tegorocznych wydarzeniach.

Podczas nietypowego, bo zrealizowanego bez udziału publiczności, otwarcia 14. Łódź Design Festival, uprzejmie się ze wszystkimi przywitamy i opowiemy o tym, co czeka nas przez najbliższe cztery dni. Postaramy się przybliżyć ideę tegorocznej edycji, podczas której spróbujemy Was przekonać, że nadszedł czas, by przestać produkować więcej i szybciej, a zacząć lepiej i staranniej. Opowiemy o nowych miejscach, w których pokażemy nasze wystawy i projekty, oraz o wydarzeniach online, w których będziecie mogli wziąć udział - bezpłatnych i nie wymagających rejestracji! Ta formuła jest dla nas zupełnie nowa, dlatego liczymy na Wasze wsparcie i wyrozumiałość w tym trudnym, dziwnym roku.

W oficjalnym otwarciu, które poprowadzi Agata Gwizdała z Radia Łódź, weźmie udział dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi - Jacek Grudzień oraz dyrektor Łódź Design Festival - Michał Piernikowski. Następnie zaprezentujemy projekt MATRICE_relax, o którym opowie jego twórczyni - Joanna Jurgaoraz wystawę Zasoby 2. Slow materials, którą przybliży kuratorka Agata Nowotny.

Wszystkie wydarzenia Łódź Design Festival 2020 online udostępniamy bez opłat i bez rejestracji!
Transmisje odbędą się w główny weekend festiwalu - 17-20.09.2020 - szczegółowy harmonogram tutaj
Transmisje dostępne będą na naszych kanałach online:
- strona ŁDF
- Facebook
- Youtube 
Podpowiedź! Jeśli nie chcesz niczego przegapić, możesz:
zapisać się na nasz newsletter,
polubić nas na Facebooku,
obserwować nas na Instagramie
subskrybować nasz kanał na Youtube 

Do zobaczenia!

>
>