The Story of Plastic - pokaz filmu

The Story of Plastic - pokaz filmu

17/09
czwartek
19:00 - 23:59
18/09
00:00 - 23:59
19/09
00:00 - 23:59
20/09
00:00 - 23:59

Pokaz odbywa się dzięki uprzejmości twórców filmu: www.storyofplastic.org

Wszystkie wydarzenia będą dostępne wyłącznie online - przez wzgląd na panujące warunki, w trosce o bezpieczeństwo Wasze i naszych gości nie przewidujemy możliwości udziału publiczności w tegorocznych wydarzeniach.

O filmie:
Wyprodukowany w ramach Story of Stuff Project, The Story of Plastic przedstawia ogólny kryzys spowodowany przez człowieka, jakim jest zanieczyszczenie tworzywami sztucznymi, oraz ogólnoświatowy wpływ, jaki wywiera ono na zdrowie naszej planety i jej mieszkańców. Film obejmujący trzy kontynenty ilustruje trwającą katastrofę: pola pełne śmieci, prawdziwe góry śmieci, rzeki i morza zatkane odpadami oraz niebo zatkane trującymi emisjami z produkcji i przetwarzania plastiku. The Story of Plastic zawiera wywiady z ekspertami i aktywistami na pierwszej linii walki, ujawniające katastrofalne konsekwencje zalania ekosystemów dławiących plastikiem i zatruwających społeczności na całym świecie oraz globalnego ruchu, który powstaje w odpowiedzi. Dzięki wciągającej oryginalnej animacji, materiałom archiwalnym z lat trzydziestych XX wieku i pierwszoosobowym relacjom z sytuacji kryzysowej film przedstawia złożony problem, który w coraz większym stopniu wpływa na dobrobyt planety i jej mieszkańców.
czas trwania: 95:08 min
język: angielski + polskie podpisy

Jak go obejrzeć?
Film będzie dostępny do obejrzenia online w dniach 17- 20 września. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.evenea.pl/pl/wydarzenie/thestoryofplastic

Uwaga! 
Ilość wejściówek jest ograniczona. W imieniu własnym i twórców filmu prosimy o nie udostępnianie linku innym osobom, nie umieszczanie go w Internecie, nie oglądanie go wiele razy. Dzięki temu wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać film bez osiągnięcia limitu wyświetleń. 

>
>