must have 2021 VR

Wersja pełnoekranowa: lodzdesign.com/ldf-2021-wirtualny-spacer/index.html

Czym jest must have?
must have to plebiscyt organizowany od 2011 roku przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie.

Siła must have
must have to najbardziej rozpoznawalny i niezależny znak jakości, którym corocznie wyróżniane są najlepsze polskie produkty. Jego celem jest wsparcie sektora kreatywnego poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem.
Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są bezpłatnie poprzez formularz dostępny na stronie www.musthave.lodzdesign.com. Własnych nominacji, na podstawie przeglądu rynku, dokonuje także Rada Ekspertów, której głównym zadaniem jest ostateczna ocena wszystkich zgłoszeń.

Rada Ekspertów must have
W tegorocznym plebiscycie wyboru najlepszych polskich wdrożeń dokonali: Anna Grużewska, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, Dominika Olszyna, Agnieszka Polkowska, Iwona Ławecka-Marczewska, Magda Świć i Paweł Rafa, Katarzyna Księżopolska, Michał Mazur, Paulina Górska, Zbigniew Maćków i Michał Piernikowski. Spośród 341 zgłoszeń wyróżniła 75 produktów. 

Więcej informacji oraz zdjęcia i opisy wyróżnionych produktów można znaleźć na stronie plebiscytu: musthave.lodzdesign.com/pl/wyroznieni/2021

Realizacja wirtualnego spaceru: 3dtrip.pl

>
>