Sunday is Monday

Sunday is Monday

W niedzielę, 16 października, od godziny 11:00 odbędzie się nietypowy wernisaż połączony z LOKAL-nym śniadaniem. Zapraszamy wszystkich głodnych pięknych grafik i pysznego jedzenia!

Autorzy: Emilia Kołowacik, Kasia Szota-Eksner, Iza Kaczmarek-Szurek
Wernisaż: 16.10 (niedziela), 11:00-13:00, link do wydarzenia: lodzdesign.com/program-2016/wydarzenia/wernisaze/sunday-is-monday
Gdzie: LOKAL, Sienkiewicza 61a (Pasaż Schillera)

Sunday is Monday to projekt promujący zdrowy styl życia a w przyszłości marka z dobrą ilustracją, odzieżą i dodatkami. Chcemy Ci powiedzieć: Zadbaj o siebie! To może być joga, spacer, crossfit, śmiech, dobre jedzenie. Ba! Leżenie to też ćwiczenie. Praca, projekty, dzieci, dom – wszystko to jest ważne, ale zdrowie to skarb. A robota nie zając, nie ucieknie.

Co jest dla nas ważne?
- dobre składniki - koncentrujemy się na prostej formie, lekkim, zabawnym i krótkim komunikacie.
- dobry projekt - do współpracy zaprosiłyśmy studio graficzne Polka Dot oraz ilustratorkę Izę Kaczmarek–Szurek z Robi Co Może. Zdjęcia - Monika Burszczan.
- zdrowie, aktywność fizyczna i pielęgnacja - kluczowe elementy podnoszące jakość życia
- chcemy docierać do wielu osób, które chcą się o siebie zatroszczyć.

Podczas Łódź Design Festival na ścianach LOKAL-u pojawią się grafiki autorstwa Izy Kaczmarek-Szurek, które propagują zdrowie i sport, w każdym wydaniu.

Grafiki Sunday is Monday dostępne są w sklepach:
Bardzo rozsądnie, Wall Being, Bookoff, Yoga & Ayurveda.
W przygotowaniu ubrania oraz kalendarz na 2017 rok.
Facebook: Sunday is Monday

Sunday is Monday tworzą:
- Emilia Kołowacik - uczy siebie i innych jak tworzyć wartościowe produkty i usługi; przez kilka lat współtworzyła Łódź Design Festival.
- Kasia Szota-Eksner - która nie tylko uczy jogi, ale również kapitalnie pisze.
Iza Kaczmarek-Szurek – ilustratorka, szefowa i bufetowa w formallina.com. Jogę porzuciła dawno temu na rzecz wyciskania kilogramów na sztandze w imię zasady: Padnij, ale powstań. Dobra siłka nie jest zła!

 

>
>